تبلیغات
<-Title->احضار دایی و كمالوند به كمیته انضباطی<-Title-> <-Contentbody1->

علی دایی و فراز كمالوند به كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال احضار شدند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، كیته انضباطی فدراسیون فوتبال علی دایی، سرمربی فصل گذشته پیروزی تهران را برای رسیدگی به دعوی متقابل وی و شیث رضایی احضار كرد. همچنین فراز كمالوند سرمربی فصل گذشته تراكتورسازی برای ارائه پاره‌ای از توضیحات به كمیته انضباطی احضار شده است.

كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال طبق گزارش‌های داور و نماینده ناظر دیدار دو تیم ملوان بندر انزلی و صبای قم از سری مسابقات لیگ حرفه ای كه در بندر انزلی برگزار شد، عبداله ویسی سرمربی تیم صبای قم را به علت اعتراض به نحوه قضاوت داور و داوود حقی بازیكن این تیم را به علت توهین به داور هر یك را به توبیخ كتبی با درج در پرونده و پرداخت مبلغ ده میلیون ریال جریمه نقدی محكوم كرد.

همچنین كمیته انضباطی طبق گزارش نماینده مربوطه در مسابقه فوتبال بین تیمهای پیروزی تهران و فولاد مباركه سپاهان از سری مسابقات لیگ حرفه ای كه در تهران برگزار شد ،هر یك از این دو تیم را به دلیل تاخیر چهار دقیقه ای در ورود به زمین به پرداخت هشت میلیون ریال جریمه نقدی محكوم كرد.

لازم به ذكر است جلسه رسیدگی به دعوی باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان اصفهان به طرفیت امیر حسین صادقی بازیكن استقلال تهران ،مبنی بر عدم رعایت مفاد ماده 23 ، یكشنبه در محل كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برگزار می شود و طرفین پرونده باید در این جلسه حضور پیدا كنند

<-Contentbody1-><-Contentbody2-> <-Contentbody2->